Lay Church Officers

Deanery Synod until 2023

Ros Bell
Rachel Coupe
Nigel Coupe

PCC Members until April 2021

Cliff Warner
Janet Warner
Steve Webster
Brian Dollomore

PCC Members until April 2022

Brian Bolton
Griselda Kerr
Karen Grewcock
1 x Vacancy

PCC Members until April 2023

Gordon Hughes
3 x Vacancy

Co-opted PCC Members until April 2020

Up to two vacancies (to be determined at next PCC meeting after APCM)

Standing Committee

The Rector (ex-officio)
Churchwardens (ex-officio)
Brian Bolton (Treasurer)
Rachel Coupe (PCC Secretary)
Griselda Kerr
Nigel Coupe
Brian Dollamore

PCC Lay Vice Chair

Brian Dollamore

Top_Menu_LT